KONTAKT

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Nazwa
Opcjonalnie
kontakt
Chcesz wycenić / zlecić przeprowadzkę? Przejdź na stronę WYCENA Nasi eksperci zajmą się tym natychmiast! Jeśli wolisz porozmawiać z nami telefonicznie, skorzystaj z dostępnych numerów telefonu poniżej. Możesz skontaktować się z nami również za pomocą aplikacji WhatsApp. Serdecznie zapraszamy do współpracy. Kontakt telefoniczny z naszym biurem od poniedziałku do soboty w godzinach od 08:00 – 22:00

+44 746 991 3602

+48 536 714 246

BAN-TRANS
Osiedle Generała Kazimierza Pułaskiego 12/8
37-500 Jarosław
Przeprowadzki międzynarodowe, Wielka Brytania i Europa.

Zachęcamy do skorzystania z bezpłatnej wyceny. Odpowiadamy do 1h!

SZYBKA WYCENA ONLINE

Cenimy Państwa czas, zdajemy sobie również sprawę, że decyzja o przeprowadzce wiąże się z wieloma trudnościami. Mając na względzie Państwa komfort pomagamy w dopełnianiu wszelkich formalności. Nasz zespół prowadzi Państwa od początku do końca trwania usługi transportowej, pozostając w stałym kontakcie telefonicznym lub online. Oferujemy najszybszą wycenę na rynku by nasza współpraca od samego początku przebiegała wzorowo. Nie ryzykuj zaufaj sprawdzonej firmie z wieloletnim doświadczeniem.

Sprawdź jak przygotować się do przeprowadzki

Transport międzynarodowy

Przewóz mebli RTV i AGD

Interesuje Cię współpraca biznesowa, szukasz stałej usługi transportowej z Wielkiej Brytanii w dowolne miejsce Europy? Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje z Państwa strony. Posiadamy duże doświadczenie w transporcie międzynarodowym oraz odpowiednią flotę by sprostać wszelkim wyzwaniom. W razie pytań służymy pomocą. Zapraszamy do współpracy!
Przewiń na górę