Przeprowadzki Wielka Brytania

O NAS

Firma BAN-TRANS powstała w 2017 roku. Od początku działalności jesteśmy rozpoznawalną marką na rynku Europejskim. Dzięki zaangażowaniu naszego personelu oraz ciężkiej pracy kierowców staliśmy się liderem na rynku przeprowadzek międzynarodowych w Europie

W BAN-TRANS klienci doceniają przede wszystkim jakość oraz kulturę naszej pracy. Zdajemy sobie sprawę z tego, że każda Przeprowadzka, czy duża czy mała jest dla klienta ogromnym przeżyciem, dlatego dokładamy wszelkich starań aby transport odbył się bez niepotrzebnych niespodzianek.

Standardem w naszej firmie jest pozostanie w stałym kontakcie z klientem na każdym etapie realizacji zlecenia. Nie boimy się rozmów telefonicznych, pytań oraz zwyczajnej troski o swój dobytek. Aby zminimalizować ryzyko niespodzianek, nasza flota to samochody dostawcze z maksymalnie 4 letnim stażem.

W trosce o Państwa dobytek nie praktykujemy przeładunków towaru podczas wykonania zlecenia. Jesteśmy legalnie działającą firmą, która zna się na tym co robi. Posiadamy Licencję Międzynarodową, Certyfikat Kompetencji Zawodowych oraz Ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej Przewoźnika.

Głównymi kierunkami działalności naszej firmy jest Wielka Brytania oraz Unia Europejska. Staramy się aby transporty były realizowane w ciągu 48h. w każde miejsce w Europie. Mamy doświadczenie w Przeprowadzkach na Maltę, Korfu, czy też Majorkę. Nasi kierowcy docierają w każdy zakątek Europy, aby sprostać oczekiwaniom klientów.

Z firmą BAN-TRANS masz pewność, że zajmiemy się Twoją przeprowadzką z należytą ostrożnością oraz powagą, a nasz zespół będzie monitorował jej przebieg abyś w każdym momencie wiedział jak przebiega twój transport.

NASZE CERTYFIKATY

o nas
o nas

Przeprowadzki Wielka Brytania i Europa

Szybka wycena online to jeden z wielu atutów naszej firmy. Staramy się wycenić Państwa transport do 1h, ale zwykle udaje nam się to zrealizować w zaledwie 15 minut. Wycena to nie wszystko, pozostajemy w stałym kontakcie z Klientem w razie potrzeby pomocy przy oszacowaniu ładunku. Jesteśmy elastyczni w kwestii terminu przeprowadzki zagranicznej. Podczas transportu pozostajemy w stałym kontakcie z Państwem, by zapewnić najwyższą jakość oferowanej usługi. Jeśli masz problem z oszacowaniem ładunku, prześlij nam zdjęcia transportowanych przedmiotów, a my postaramy się sprawnie obliczyć transport. Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnej wyceny.
Kontakt telefoniczny w Wielkiej Brytanii i Europie
Przewiń na górę