Przeprowadzki z Anglii do Polski

Planujesz przeprowadzkę z Wielkiej Brytanii do Polski? Oferujemy najlepszą ofertę transportową na rynku. Przeprowadzka za granicę nigdy wcześniej nie była tak prosta. Przewóz mebli, RTV, AGD z gwarancją bezpieczeństwa. Transport dedykowany bez przeładunku z ubezpieczeniem mienia podczas transportu. Chcesz poznać koszt przeprowadzki z Anglii do Polski? Skorzystaj z bezpłatnej wyceny online. Gwarantujemy najlepszy stosunek jakości do ceny. Ty ustalasz termin, my dostosowujemy się do Twoich potrzeb. Zadbamy o to, by Twoja przeprowadzka przebiegła bezproblemowo. Pomagamy w formalnościach celnych, pozostając w stałym kontakcie z Klientem.

SZYBKA WYCENA ONLINE

Szybka wycena online to jeden z wielu atutów naszej firmy. Staramy się wycenić Państwa transport do 1h, ale zwykle udaje nam się to zrealizować w zaledwie 15 minut. Wycena to nie wszystko, pozostajemy w stałym kontakcie z Klientem w razie potrzeby pomocy przy oszacowaniu ładunku. Jesteśmy elastyczni w kwestii terminu przeprowadzki zagranicznej. Podczas transportu pozostajemy w stałym kontakcie z Państwem, by zapewnić najwyższą jakość oferowanej usługi. Jeśli masz problem z oszacowaniem ładunku, prześlij nam zdjęcia transportowanych przedmiotów, a my postaramy się sprawnie obliczyć transport. Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnej wyceny.

Przewóz rzeczy z Anglii do Polski

Odpowiednio przygotuj się do Przeprowadzki z Wielkiej Brytanii do Polski. Zadbaj o najważniejsze rzeczy, przed zleceniem transportu mienia warto:

1. Dokładnie zaplanować przeprowadzkę: Sporządź listę rzeczy do zrobienia i ustal harmonogram działań.

2. Organizacja transportu: Skontaktuj się z Nami !!! Firma BAN-TRANS od wielu lat zajmuje się przeprowadzkami międzynarodowymi. Zapewnimy Państwu pomoc na każdym etapie przeprowadzki, a nasi kierowcy pomogą przy załadunku i rozładunku rzeczy, oraz zadbają o bezpieczny transport mienia.

3. Zameldowanie w Polsce: Po przyjeździe do Polski musisz zameldować się w miejscu stałego pobytu.

4. Załatwienie formalności celnych: Firma BAN-TRANS zorganizuje dla Państwa wszelkie formalności celne. Współpracujemy z zaufanymi i sprawdzonymi Agencjami Celnymi w całej Europie.

5. Zmiana adresów i dokumentów: Zaktualizuj adresy w dokumentach oraz powiadom odpowiednie instytucje o zmianie miejsca zamieszkania.

6. Ubezpieczenia: Przemyśl, czy Twoje ubezpieczenia są odpowiednie dla nowej sytuacji i dostosuj je, jeśli to konieczne.

7. Konto bankowe: Zorganizuj konto bankowe w Polsce, jeśli jeszcze go nie masz.

8. Przygotowanie językowe: Choć mówisz po polsku, warto odświeżyć język i być gotowym na codzienne komunikowanie się w polskim otoczeniu.

9. Znalezienie mieszkania: Jeśli jeszcze nie masz ustalonego miejsca zamieszkania, zacznij poszukiwania odpowiedniego mieszkania.

10. Poznanie lokalnej kultury: Zapoznaj się z lokalnymi zwyczajami i kulturą, aby łatwiej zaaklimatyzować się w nowym otoczeniu.

Pamiętaj, że każda przeprowadzka jest unikalna, więc dostosuj te wskazówki do swojej sytuacji.

Koszt przeprowadzki z Anglii do Polski

Koszty przeprowadzki mogą różnić się w zależności od gabarytu i długości odcinku, na jakim transportowane jest Państwa mienie. Oferujemy cztery najczęściej wybierane przez naszych Klientów warianty:

transport 2,5m3 do 200 kg

transport 5m3 do 300 kg

transport 10m3 do 600 kg

transport 20m3 do 1200 kg

Warto wspomnieć także o kosztach celnych, lub urzędowych, które mogą różnić się w zależności od krajów przeprowadzki. Aby poznać dokładną cenę przeprowadzki za granicę, wypełnij nasz formularz wyceny. Zajmie Ci to dosłownie parę minut. Nasz zespół w bardzo krótkim czasie dokona wyceny. Jeśli masz problemy z oszacowaniem transportu, skontaktuj się z nami lub prześlij zdjęcia rzeczy do przewozu.
Przeprowadzki z Anglii do Polski

Przeprowadzki Anglia

Oferujemy Państwu szereg udogodnień m.in.:

Organizację formalności Celnych

Pomoc kierowcy przy załadunku i rozładunku

Ubezpieczenie towaru na czas transportu

Możliwość śledzenia pojazdu w czasie rzeczywistym (GPS)

Transport dedykowany bez przeładunków

Szybką wycenę online

Ban Trans lider na rynku przeprowadzek. Upraszczamy transport międzynarodowy do minimum. Zaufało nam setki Klientów indywidualnych oraz firm.
Masz więcej pytań, chciałbyś podjąć współpracę biznesową? Skocz do działu kontakt

Transport mebli Anglia Polska

Przewóz rzeczy Anglia Polska

Przeprowadzki z Wielkiej Brytanii

Przeprowadzki międzynarodowe wiążą się z wieloma formalnościami m.in. z odprawą celną. Nasz zespół poprowadzi Państwa przez ten proces, zapewniając bezpieczną przeprowadzkę z Anglii, Niemiec, Francji lub z dowolnego miejsca w Europie. Zaufaj sprawdzonej firmie transportowej z ponad 10-letnim doświadczeniem. Przeprowadzka za granicę może okazać się zwykłą formalnością lub prawdziwym utrapieniem. Wybór należy do Państwa. Oferujemy transport dedykowany bez przeładunku przy przewozie cennych rzeczy, mebli, drogiego sprzętu audio, AGD czy RTV. Warto wybrać profesjonalną firmę organizującą przeprowadzki zagraniczne. Przez lata udało nam się zapracować na zaufanie klientów, co przełożyło się na pozytywny feedback, o czym świadczą m.in. pozytywne opinie w Google czy serwisie Facebook. Do każdego transportu, przewozu mienia, przeprowadzki domu czy mieszkania podchodzimy indywidualnie, starając się wsłuchać w potrzeby naszych klientów. Stworzyliśmy najlepszy model przeprowadzek za granicę w branży transportowej. Od 10 lat działamy pod tym samym szyldem, mając na koncie setki udanych zleceń.
Przewiń na górę