Przeprowadzki z Anglii do Rumunii

Planujesz przeprowadzkę z Wielkiej Brytanii do Rumunii lub z Rumunii do Polski? Oferujemy najlepszą ofertę transportową na rynku. Przeprowadzka za granicę nigdy wcześniej nie była tak prosta. Przewóz mebli, RTV, AGD z gwarancją bezpieczeństwa. Transport dedykowany bez przeładunku z ubezpieczeniem mienia podczas transportu. Chcesz poznać koszt przeprowadzki z Anglii do Rumunii? Skorzystaj z bezpłatnej wyceny online. Gwarantujemy najlepszy stosunek jakości do ceny. Ty ustalasz termin, my dostosowujemy się do Twoich potrzeb. Zadbamy o to, by Twoja przeprowadzka przebiegła bezproblemowo. Pomagamy w formalnościach celnych, pozostając w stałym kontakcie z Klientem.

SZYBKA WYCENA ONLINE

Szybka wycena online to jeden z wielu atutów naszej firmy. Staramy się wycenić Państwa transport do 1h, ale zwykle udaje nam się to zrealizować w zaledwie 15 minut. Wycena to nie wszystko, pozostajemy w stałym kontakcie z Klientem w razie potrzeby pomocy przy oszacowaniu ładunku. Jesteśmy elastyczni w kwestii terminu przeprowadzki zagranicznej. Podczas transportu pozostajemy w stałym kontakcie z Państwem, by zapewnić najwyższą jakość oferowanej usługi. Jeśli masz problem z oszacowaniem ładunku, prześlij nam zdjęcia transportowanych przedmiotów, a my postaramy się sprawnie obliczyć transport. Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnej wyceny.

Przewóz rzeczy z Anglii do Rumunii

Dokumenty niezbędne do przeprowadzki do Rumunii:
Brexit spowodował, że przeprowadzki z Wielkiej Brytanii do Rumunii wymagają dopełnienia pewnych formalności, jeśli nie chcemy zostać obciążeni podatkiem VAT od importu (19% całkowitej wartości) za przenoszone mienie. W celu zwolnienia z VAT konieczne jest uzyskanie statusu Transfer of Residence. Jednak nie jest to takie proste, konieczne jest przygotowanie odpowiedniej dokumentacji. Jako zespół Ban Trans staramy się ułatwić Ci cały proces przeprowadzki i w tym celu konieczne będzie przygotowanie następujących dokumentów:
• Kopia dowodu osobistego lub paszportu;
• Zaświadczenie wydane przez samorząd lokalny w Rumunii potwierdzające miejsce zamieszkania lub jeśli agent celny UE wyrazi zgodę, wówczas wystarczy, że przedstawisz dokument potwierdzający, że jesteś rezydentem UE lub zamierzasz nim zostać;
• Szczegółowy list przewozowy z wartością, rozmiarem i wagą każdego wymienionego przedmiotu;
Brytyjskie zaświadczenie o rezydencji lub inny dowód, że mieszkałeś w Wielkiej Brytanii co najmniej przez ostatnie 12 miesięcy (np. rachunki za podatek lokalny za 12 miesięcy lub wyciągi bankowe zawierające adres);
• Oświadczenie informujące organy celne, że używałeś przedmiotów gospodarstwa domowego w swoim zwykłym miejscu zamieszkania w Wielkiej Brytanii przez ponad sześć miesięcy i że nie będziesz ich sprzedawać, wynajmować ani zastawiać po otrzymaniu ich w nowym miejscu oraz że zamierzasz pozostać rezydentem UE przez co najmniej rok.
• Podpisane upoważnienie dla agenta odprawy celnej, abyśmy mogli działać w Twoim imieniu.

Wydrukuj i podpisz wszystkie wymagane dokumenty i przygotuj je dla kierowcy przed odbiorem Twojego mienia oraz dla bezpieczeństwa prześlij je również drogą elektroniczną.

Inny ważny dokument stanowi formularz CMR, który dostarczy Ci nasz kierowca do wypełnienia w dniu przeprowadzki.

W celu przyspieszenia tego procesu możesz skontaktować się z lokalnym urzędem celnym w Rumunii.
Więcej informacji na temat wwożenia rzeczy osobistych do Rumunii dowiesz się bezpośrednio ze stron rządowych.
Przejdź na stronę Urząd Celny w Rumunii

Koszt przeprowadzki z Anglii do Rumunii

Koszty przeprowadzki mogą różnić się w zależności od gabarytu i długości odcinku, na jakim transportowane jest Państwa mienie. Oferujemy cztery najczęściej wybierane przez naszych Klientów warianty:

transport 2,5m3 do 200 kg

transport 5m3 do 300 kg

transport 10m3 do 600 kg

transport 20m3 do 1200 kg

Warto wspomnieć także o kosztach celnych, lub urzędowych, które mogą różnić się w zależności od krajów przeprowadzki. Aby poznać dokładną cenę przeprowadzki za granicę, wypełnij nasz formularz wyceny. Zajmie Ci to dosłownie parę minut. Nasz zespół w bardzo krótkim czasie dokona wyceny. Jeśli masz problemy z oszacowaniem transportu, skontaktuj się z nami lub prześlij zdjęcia rzeczy do przewozu.
Przeprowadzki z Anglii do Rumunii

Przeprowadzki Rumunia

Oferujemy Państwu szereg udogodnień m.in.:

Organizację formalności Celnych

Pomoc kierowcy przy załadunku i rozładunku

Ubezpieczenie towaru na czas transportu

Możliwość śledzenia pojazdu w czasie rzeczywistym (GPS)

Transport dedykowany bez przeładunków

Szybką wycenę online

Ban Trans lider na rynku przeprowadzek. Upraszczamy transport międzynarodowy do minimum. Zaufało nam setki Klientów indywidualnych oraz firm.
Masz więcej pytań, chciałbyś podjąć współpracę biznesową? Skocz do działu kontakt

Transport mebli Rumunia Polska

Przewóz rzeczy Rumunia Polska

Przeprowadzki z Rumunii

Przeprowadzki międzynarodowe wiążą się z wieloma formalnościami m.in. z odprawą celną. Nasz zespół poprowadzi Państwa przez ten proces, zapewniając bezpieczną przeprowadzkę z Anglii, Niemiec, Francji lub z dowolnego miejsca w Europie. Zaufaj sprawdzonej firmie transportowej z ponad 10-letnim doświadczeniem. Przeprowadzka za granicę może okazać się zwykłą formalnością lub prawdziwym utrapieniem. Wybór należy do Państwa. Oferujemy transport dedykowany bez przeładunku przy przewozie cennych rzeczy, mebli, drogiego sprzętu audio, AGD czy RTV. Warto wybrać profesjonalną firmę organizującą przeprowadzki zagraniczne. Przez lata udało nam się zapracować na zaufanie klientów, co przełożyło się na pozytywny feedback, o czym świadczą m.in. pozytywne opinie w Google czy serwisie Facebook. Do każdego transportu, przewozu mienia, przeprowadzki domu czy mieszkania podchodzimy indywidualnie, starając się wsłuchać w potrzeby naszych klientów. Stworzyliśmy najlepszy model przeprowadzek za granicę w branży transportowej. Od 10 lat działamy pod tym samym szyldem, mając na koncie setki udanych zleceń.
Przewiń na górę