SZYBKA WYCENA

Sprawdź jak przygotować się do przeprowadzki

Realizujemy tylko przeprowadzki międzynarodowe
Skorzystaj z naszej bezpłatnej wyceny. Na ogół odpowiadamy w ciągu godziny!
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Nazwa
dzień/miesiąc/rok
Wybierz opcję
Wybierz objętość
Jeśli potrzebujesz więcej niż 20m3 do 1200 kg, wybierz opcję "20m3 do 1200 kg", a w polu "Dodatkowe uwagi" wpisz dodatkową objętość.
Zgoda na przetwarzanie danych
Masz więcej pytań, chciałbyś podjąć współpracę biznesową? Skocz do działu kontakt
Kontakt telefoniczny w Wielkiej Brytanii i Europie

Przeprowadzka za granicę co warto wiedzieć

Poniżej przedstawiamy kilka najcenniejszych wskazówek, które pomogą Ci przygotować się do przeprowadzki za granicę bez przykrych niespodzianek. Mogą one również zaoszczędzić wiele czasu i nerwów związanych z podjęciem decyzji o przeprowadzce. Nasze porady opierają się na ponad dziesięcioletnim doświadczeniu w branży. Mamy nadzieję, że nasza krótka lista niezbędnych rzeczy okaże się przydatna.

Przygotowanie do przeprowadzki

Dla wielu osób przeprowadzka to wydarzenie, które wywołuje wiele emocji.
Aby uniknąć niepotrzebnego stresu, podpowiadamy, jak najlepiej się przygotować.

Przeprowadzki międzynarodowe wiążą się z wieloma formalnościami m.in. z odprawą celną. Nasz zespół poprowadzi Państwa przez ten proces, zapewniając bezpieczną przeprowadzkę z Anglii, Niemiec, Francji lub z dowolnego miejsca w Europie. Zaufaj sprawdzonej firmie transportowej z ponad 10-letnim doświadczeniem. Przeprowadzka za granicę może okazać się zwykłą formalnością lub prawdziwym utrapieniem. Wybór należy do Państwa. Oferujemy transport dedykowany bez przeładunku przy przewozie cennych rzeczy, mebli, drogiego sprzętu audio, AGD czy RTV. Warto wybrać profesjonalną firmę organizującą przeprowadzki zagraniczne. Przez lata udało nam się zapracować na zaufanie klientów, co przełożyło się na pozytywny feedback, o czym świadczą m.in. pozytywne opinie w Google czy serwisie Facebook. Do każdego transportu, przewozu mienia, przeprowadzki domu czy mieszkania podchodzimy indywidualnie, starając się wsłuchać w potrzeby naszych klientów. Stworzyliśmy najlepszy model przeprowadzek za granicę w branży transportowej. Od 10 lat działamy pod tym samym szyldem, mając na koncie setki udanych zleceń.

1. Przede wszystkim nie planuj przeprowadzki na ostatnią chwilę.
2. Zbierz wszystko, czego potrzebujesz, aby ułatwić sobie pakowanie  tj. kartony, worki, worki próżniowe, markery
oraz wypełniacze i materiały ochronne (np. folia bąbelkowa, pianka itp.).

3. Zrób kompletną inwentaryzację swoich rzeczy – nawiasem mówiąc, jest to najlepszy czas, aby posegregować swój dobytek (i sprzedać lub wyrzucić to, czego nie używasz).
4. Zaplanuj sposób pakowania. Na przykład, umieść rzeczy w jednym kartonie dla konkretnego pokoju. Pakuj jedną szafę lub pokój na raz.
5. Starannie oznaczaj pudełka.
6. Przygotuj (zdemontuj) i zabezpiecz meble i sprzęt AGD z odpowiednim wyprzedzeniem.
7. Zwróć szczególną uwagę na delikatne przedmioty i szkło.

W dniu przeprowadzki, jeśli to możliwe, poproś członków rodziny lub przyjaciół o pomoc w przenoszeniu rzeczy. Usprawni to cały proces przeprowadzki (w przypadku przeprowadzek międzynarodowych zawsze jest jeden kierowca). 

WYCENA ONLINE

Szybka wycena online to jeden z wielu atutów naszej firmy. Staramy się wycenić Państwa transport do 1h, ale zwykle udaje nam się to zrealizować w zaledwie 15 minut. Wycena to nie wszystko, pozostajemy w stałym kontakcie z Klientem w razie potrzeby pomocy przy oszacowaniu ładunku. Jesteśmy elastyczni w kwestii terminu przeprowadzki zagranicznej. Podczas transportu pozostajemy w stałym kontakcie z Państwem, by zapewnić najwyższą jakość oferowanej usługi. Jeśli masz problem z oszacowaniem ładunku, prześlij nam zdjęcia transportowanych przedmiotów, a my postaramy się sprawnie obliczyć transport. Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnej wyceny.
Przewiń na górę