Przeprowadzki międzynarodowe

Przeprowadzki międzynarodowe
Przeprowadzki międzynarodowe

WYCENA ONLINE

Szybka wycena online to jeden z wielu atutów naszej firmy. Staramy się wycenić Państwa transport do 1h, ale zwykle udaje nam się to zrealizować w zaledwie 15 minut. Wycena to nie wszystko, pozostajemy w stałym kontakcie z Klientem w razie potrzeby pomocy przy oszacowaniu ładunku. Jesteśmy elastyczni w kwestii terminu przeprowadzki zagranicznej. Podczas transportu pozostajemy w stałym kontakcie z Państwem, by zapewnić najwyższą jakość oferowanej usługi. Jeśli masz problem z oszacowaniem ładunku, prześlij nam zdjęcia transportowanych przedmiotów, a my postaramy się sprawnie obliczyć transport. Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnej wyceny.

Wielka Brytania i Europa

Przeprowadzki międzynarodowe - Jak się przygotować

Poniżej zamieściliśmy kilka najcenniejszych wskazówek, które pomogą Państwu przygotować się do przeprowadzki międzynarodowej bez przykrych niespodzianek. Pozwolą także zaoszczędzić sporo czasu i nerwów, związanych z decyzją o przeprowadzce. Swoje porady oparliśmy o ponad dziesięcioletnie doświadczenie w branży. Mamy nadzieje, że nasz krótki spis najważniejszych rzeczy okaże się pomocny.

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO PRZEPROWADZKI?

Przeprowadzka dla wielu z nas to wydarzenie, które wywołuje wiele emocji.
Aby uniknąć niepotrzebnego stresu, podpowiadamy jak najlepiej się do niej przygotować.

1. Przede wszystkim, nie planuj przeprowadzki na ostatnią chwilę.

2. Skompletuj niezbędne rzeczy, które ułatwią Ci pakowanie tj. kartony, worki, worki próżniowe, markery
oraz wypełniacze i materiały ochronne (np. folia bąbelkowa, pianka itp.).

3. Zrób pełny spis swoich rzeczy – przy okazji to najlepszy moment na ich segregację (rzeczy, które są nieużytkowane, sprzedaj bądź wyrzuć).

4. Zaplanuj sposób pakowania – np. rzeczy z danego pomieszczenia do jednego kartonu. Pakuj rzeczy po kolei szafkami, pokojami itp.

5. Opisz dokładnie kartony.

6. Odpowiednio wcześniej przygotuj (rozkręć) i ZABEZPIECZ meble oraz sprzęt RTV/AGD.

7. Szczególną uwagę zwróć na delikatne i szklane przedmioty.

8. W dniu przeprowadzki, jeżeli masz możliwość, poproś rodzinę bądź znajomych o pomoc w przenoszeniu rzeczy. Bardzo usprawni to cały proces przeprowadzki (w przeprowadzkach międzynarodowych kierowca zawsze jest sam).

Masz więcej pytań, chciałbyś podjąć współpracę biznesową? Skocz do działu kontakt

Przeprowadzka za granicę

Transport i cennik

Bez ukrytych kosztów

Ubezpieczenie transportu

Przeprowadzki międzynarodowe wiążą się z wieloma formalnościami m.in. z odprawą celną. Nasz zespół poprowadzi Państwa przez ten proces, zapewniając bezpieczną przeprowadzkę z Anglii, Niemiec, Francji lub z dowolnego miejsca w Europie. Zaufaj sprawdzonej firmie transportowej z ponad 10-letnim doświadczeniem. Przeprowadzka za granicę może okazać się zwykłą formalnością lub prawdziwym utrapieniem. Wybór należy do Państwa. Oferujemy transport dedykowany bez przeładunku przy przewozie cennych rzeczy, mebli, drogiego sprzętu audio, AGD czy RTV. Warto wybrać profesjonalną firmę organizującą przeprowadzki zagraniczne. Przez lata udało nam się zapracować na zaufanie klientów, co przełożyło się na pozytywny feedback, o czym świadczą m.in. pozytywne opinie w Google czy serwisie Facebook. Do każdego transportu, przewozu mienia, przeprowadzki domu czy mieszkania podchodzimy indywidualnie, starając się wsłuchać w potrzeby naszych klientów. Stworzyliśmy najlepszy model przeprowadzek za granicę w branży transportowej. Od 10 lat działamy pod tym samym szyldem, mając na koncie setki udanych zleceń.
Przeprowadzki międzynarodowe

Zamów przeprowadzkę

Zleć usługę przeprowadzki międzynarodowej. Skorzystaj z szybkiej wyceny online lub zadzwoń do nas. Bezpieczny przewóz rzeczy.

Pomoc kierowcy przy załadunku i rozładunku

Transport dedykowany bez przeładunków

Możliwość śledzenia pojazdu w czasie rzeczywistym (GPS)

Ubezpieczenie towaru na czas transportu

Organizację formalności Celnych

Minimum formalności

Przeprowadzki zagraniczne z minimum formalności. Oferujemy najelastyczniejszą ofertę na rynku. Bezpieczny transport mienia w dowolne miejsce Europy. Podaj termin, gabaryt ładunku oraz skąd dokąd ma być zrealizowana przeprowadzka. Nasz zespół w ekspresowym tempie zajmie się wyceną, przedstawiając pełny cennik przeprowadzki. Pomagamy w formalnościach urzędowych związanych z transportem. Przeprowadzki z Anglii w dowolne miejsce Europy. Przeprowadzki z Niemiec, Francji, Irlandii … Realizujemy każdy możliwy kierunek na terenie Unii Europejskiej i Wielkiej Brytanii. Dbamy o komfort i bezpieczeństwo, jesteśmy legalnie działającą firmą transportową. Do każdej przeprowadzki, przewozu mebli, RTV, AGD, cennych przedmiotów, podchodzimy indywidualnie.

Bezpieczny przewóz rzeczy

W Ban-Trans nie ma dróg na skróty, dzięki czemu, możecie Państwo spać spokojnie. Każdy zlecony transport dociera bezpiecznie do miejsca docelowego. Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz setki udanych zleceń, świadczą o tym m.in. opinie naszych Klientów jak i długi okres czasu działania naszej firmy transportowej. Gwarantujemy uczciwe ceny, zlecenie liczone jest tylko w jedną stronę, nie stosujemy ukrytych kosztów. Jasna i klarowna oferta od początku do końca przewozu rzeczy za granicę.

Najwyższa jakość

Elastyczne terminy dostosowane do Państwa czasu. Zdajemy sobie sprawę jak niełatwym zadaniem jest organizacja przeprowadzki zagranicznej, dlatego staramy dostosować się do Waszych terminów. Naszym atutem na pewno jest jakość jak i ekspresowy czas realizacji usługi transportowej. Jeśli masz problem z oszacowaniem transportu skontaktuj się z nami Szybko wycenimy Twój transport podając dokładny cennik przeprowadzki.

Sprawdzona firma transportowa UK i UE

Od wielu lat pracujemy na Wasze zaufanie, wypracowaliśmy metody, które pozwalają na bezpieczny transport mienia. Działamy zgodnie z procedurami oszczędzając Państwu zbędnego stresu. Transport dedykowany bez przeładunku po drodze niweluje ryzyko związane z transportem międzynarodowym. Wielu przewoźników próbuje łączyć przeprowadzki z naszego doświadczenia wiemy, że takie praktyki potrafią kończyć się uszkodzeniem lub stratą mienia. W przypadku rzeczy o wartości sentymentalnej taka sytuacja nie ma prawa mieć miejsca.

Przeprowadzki międzynarodowe

Lider na rynku przeprowadzek międzynarodowych. Twój sprawdzony partner w transporcie międzynarodowym. Najlepszy stosunek jakości do ceny. Poznaj koszt przeprowadzki, skontaktuj się z naszym BOK. Odpowiadamy do 1h, zwykle udaje nam się to do 15 minut. Przeprowadzki bez przeładunku. 

Zobacz co mówią o nas nasi klienci w social media
Przewiń na górę