Przeprowadzki z Anglii do Szwajcarii

Planujesz przeprowadzkę z Wielkiej Brytanii do Szwajcarii lub ze Szwajcarii do Polski? Oferujemy najlepszą ofertę transportową na rynku. Przeprowadzka za granicę nigdy wcześniej nie była tak prosta. Przewóz mebli, RTV, AGD z gwarancją bezpieczeństwa. Transport dedykowany bez przeładunku z ubezpieczeniem mienia podczas transportu. Chcesz poznać koszt przeprowadzki z Anglii do Szwajcarii? Skorzystaj z bezpłatnej wyceny online. Gwarantujemy najlepszy stosunek jakości do ceny. Ty ustalasz termin, my dostosowujemy się do Twoich potrzeb. Zadbamy o to, by Twoja przeprowadzka przebiegła bezproblemowo. Pomagamy w formalnościach celnych, pozostając w stałym kontakcie z Klientem.

SZYBKA WYCENA ONLINE

Szybka wycena online to jeden z wielu atutów naszej firmy. Staramy się wycenić Państwa transport do 1h, ale zwykle udaje nam się to zrealizować w zaledwie 15 minut. Wycena to nie wszystko, pozostajemy w stałym kontakcie z Klientem w razie potrzeby pomocy przy oszacowaniu ładunku. Jesteśmy elastyczni w kwestii terminu przeprowadzki zagranicznej. Podczas transportu pozostajemy w stałym kontakcie z Państwem, by zapewnić najwyższą jakość oferowanej usługi. Jeśli masz problem z oszacowaniem ładunku, prześlij nam zdjęcia transportowanych przedmiotów, a my postaramy się sprawnie obliczyć transport. Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnej wyceny.

Przewóz rzeczy z Anglii do Szwajcarii

Dokumenty niezbędne do przeprowadzki do Szwajcarii:
W przypadku przeprowadzki z Wielkiej Brytanii do Szwajcarii konieczne jest dopełnienie pewnych formalności, związanych z przekonaniem organów celnych, że kwalifikujesz się do otrzymania statusu Transfer of Domicile. Niespełnienie tych wymogów może skutkować tym, że szwajcarski celnik potraktuje Twoje mienie jako zwykły import i naliczy 7,7% podatku VAT od importu oraz 6,3% cła importowego od wartości towarów. Jako zespół Ban Trans staramy się ułatwić Ci cały proces przeprowadzki i w tym celu konieczne będzie przygotowanie następujących dokumentów:
• Kopia dowodu osobistego lub paszportu;
• Wypełniona deklaracja celna dotycząca odprawy rzeczy gospodarstwa domowego formularz 18.44, do pobrania tutaj >
Deklaracja celna odprawy rzeczy gospodarstwa domowego 
• Dowód, że mieszkałeś w Wielkiej Brytanii lub gdzie indziej przez co najmniej ostatnie 12 miesięcy (np. rachunki za podatek lokalny za 12 miesięcy lub wyciągi bankowe z 12 miesięcy zawierające Twój adres);
Dokument rejestracyjny wydany przez samorząd lokalny w Szwajcarii oraz szwajcarską umowę najmu nieruchomości mieszkalnej lub szwajcarską umowę o pracę albo jeśli mieszkasz z rodziną w Szwajcarii, poproś ich o wypełnienie i podpisanie zaświadczenia o swoim miejscu zamieszkania;
• Szczegółowy list przewozowy z wartością, rozmiarem i wagą każdego wymienionego przedmiotu;

Wydrukuj i podpisz wszystkie wymagane dokumenty i przygotuj je dla kierowcy przed odbiorem Twojego mienia oraz dla bezpieczeństwa prześlij je również drogą elektroniczną.

Inny ważny dokument stanowi formularz CMR, który dostarczy Ci nasz kierowca do wypełnienia w dniu przeprowadzki.

Przeprowadzkę rozpoczniemy dopiero po otrzymaniu od Ciebie całej wyżej wymienionej dokumentacji oraz po otrzymaniu zgody organu celnego w Szwajcarii na rozpoczęcie transportu.

W celu przyspieszenia tego procesu możesz skontaktować się z lokalnym urzędem celnym w Szwajcarii.
Więcej informacji na temat wwożenia rzeczy osobistych do Szwajcarii dowiesz się bezpośrednio ze stron rządowych. 
Przejdź na stronę Urząd Celny Szwajcarii

Koszt przeprowadzki z Anglii do Szwajcarii

Koszty przeprowadzki mogą różnić się w zależności od gabarytu i długości odcinku, na jakim transportowane jest Państwa mienie. Oferujemy cztery najczęściej wybierane przez naszych Klientów warianty:

transport 2,5m3 do 200 kg

transport 5m3 do 300 kg

transport 10m3 do 600 kg

transport 20m3 do 1200 kg

Warto wspomnieć także o kosztach celnych, lub urzędowych, które mogą różnić się w zależności od krajów przeprowadzki. Aby poznać dokładną cenę przeprowadzki za granicę, wypełnij nasz formularz wyceny. Zajmie Ci to dosłownie parę minut. Nasz zespół w bardzo krótkim czasie dokona wyceny. Jeśli masz problemy z oszacowaniem transportu, skontaktuj się z nami lub prześlij zdjęcia rzeczy do przewozu.

Przeprowadzki Szwajcaria

Oferujemy Państwu szereg udogodnień m.in.:

Organizację formalności Celnych

Pomoc kierowcy przy załadunku i rozładunku

Ubezpieczenie towaru na czas transportu

Możliwość śledzenia pojazdu w czasie rzeczywistym (GPS)

Transport dedykowany bez przeładunków

Szybką wycenę online

Ban Trans lider na rynku przeprowadzek. Upraszczamy transport międzynarodowy do minimum. Zaufało nam setki Klientów indywidualnych oraz firm.
Masz więcej pytań, chciałbyś podjąć współpracę biznesową? Skocz do działu kontakt

Transport mebli Szwajcaria Polska

Przewóz rzeczy Szwajcaria Polska

Przeprowadzki ze Szwajcarii

Przeprowadzki międzynarodowe wiążą się z wieloma formalnościami m.in. z odprawą celną. Nasz zespół poprowadzi Państwa przez ten proces, zapewniając bezpieczną przeprowadzkę z Anglii, Niemiec, Francji lub z dowolnego miejsca w Europie. Zaufaj sprawdzonej firmie transportowej z ponad 10-letnim doświadczeniem. Przeprowadzka za granicę może okazać się zwykłą formalnością lub prawdziwym utrapieniem. Wybór należy do Państwa. Oferujemy transport dedykowany bez przeładunku przy przewozie cennych rzeczy, mebli, drogiego sprzętu audio, AGD czy RTV. Warto wybrać profesjonalną firmę organizującą przeprowadzki zagraniczne. Przez lata udało nam się zapracować na zaufanie klientów, co przełożyło się na pozytywny feedback, o czym świadczą m.in. pozytywne opinie w Google czy serwisie Facebook. Do każdego transportu, przewozu mienia, przeprowadzki domu czy mieszkania podchodzimy indywidualnie, starając się wsłuchać w potrzeby naszych klientów. Stworzyliśmy najlepszy model przeprowadzek za granicę w branży transportowej. Od 10 lat działamy pod tym samym szyldem, mając na koncie setki udanych zleceń.
Przewiń na górę