Przeprowadzki z Anglii do Niemiec

Planujesz przeprowadzkę z Anglii do Niemiec Oferujemy najlepszą ofertę transportową na rynku. Przeprowadzka za granicę nigdy wcześniej nie była tak prosta. Przewóz mebli, RTV, AGD z gwarancją bezpieczeństwa. Transport dedykowany bez przeładunku z ubezpieczeniem mienia podczas transportu. Chcesz poznać koszt przeprowadzki z Anglii do Niemiec lub z Niemiec do Polski? Skorzystaj z bezpłatnej wyceny online. Gwarantujemy najlepszy stosunek jakości do ceny. Ty ustalasz termin, my dostosowujemy się do Twoich potrzeb. Zadbamy o to, by Twoja przeprowadzka przebiegła bezproblemowo. Pomagamy w formalnościach celnych, pozostając w stałym kontakcie z Klientem.

SZYBKA WYCENA ONLINE

Szybka wycena online to jeden z wielu atutów naszej firmy. Staramy się wycenić Państwa transport do 1h, ale zwykle udaje nam się to zrealizować w zaledwie 15 minut. Wycena to nie wszystko, pozostajemy w stałym kontakcie z Klientem w razie potrzeby pomocy przy oszacowaniu ładunku. Jesteśmy elastyczni w kwestii terminu przeprowadzki zagranicznej. Podczas transportu pozostajemy w stałym kontakcie z Państwem, by zapewnić najwyższą jakość oferowanej usługi. Jeśli masz problem z oszacowaniem ładunku, prześlij nam zdjęcia transportowanych przedmiotów, a my postaramy się sprawnie obliczyć transport. Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnej wyceny.

Przewóz rzeczy z Anglii do Niemiec

W BAN-TRANS wiemy, że przeprowadzka między krajami wymaga dokładnego planowania i organizacji. Oto kilka kroków, które mogą Ci pomóc przygotować się do przeprowadzki z Wielkiej Brytanii do Niemiec:

Dokumenty i formalności:

Sprawdź, czy wszystkie Twoje dokumenty są aktualne i kompleksowe. Obejmuje to paszport, dowód osobisty, prawo jazdy, a także wszelkie dokumenty związane z pracą lub studiami.
Zorientuj się, czy będziesz potrzebował wizy lub innych dokumentów do legalnego przebywania i pracy w Niemczech.

Ubezpieczenia:

Przemyśl swoje ubezpieczenia zdrowotne i inne, związane z życiem codziennym. Sprawdź, czy Twoje obecne ubezpieczenia są wystarczające, czy też będziesz musiał dostosować je do niemieckich standardów.

Zorganizuj transport:

Wybierz odpowiedni środek transportu dla swoich rzeczy. Nasza firma BAN-TRANS kompleksowo zorganizuje dla Państwa całą przeprowadzkę z Wielkiej Brytanii do Niemiec. Zajmiemy się przygotowaniem odprawy celnej, a nasi kierowcy chętnie pomogą przy załadunku i rozładunku towaru oraz zadbają o bezpieczny transport Państwa Rzeczy.

Znajdź zakwaterowanie:

Znalezienie zakwaterowania z wyprzedzeniem ułatwi Ci adaptację po przyjeździe. Sprawdź różne opcje, takie jak mieszkania do wynajęcia, hostele, czy też możliwość zakwaterowania w hotelu na początku.

Zameldowanie w Niemczech:

Po przyjeździe do Niemiec musisz się zarejestrować (anmelden) w miejscu zamieszkania. Upewnij się, że wiesz, jakie dokumenty są potrzebne do tego celu.

Przenieś konto bankowe:

Jeśli masz konto bankowe w Wielkiej Brytanii, zorientuj się, czy jest możliwość przeniesienia go do Niemiec lub otwarcia nowego konta.

Komunikacja językowa:

Choć wiele osób w Niemczech mówi po angielsku, warto jest przygotować się do komunikacji w języku niemieckim. Znajomość podstawowych zwrotów ułatwi codzienne życie.

Informacje o życiu w Niemczech:

Zorientuj się w kwestiach kulturowych, prawnych i społecznych, które mogą wpłynąć na Twoje codzienne życie w Niemczech.

Koszt przeprowadzki z Anglii do Niemiec

Koszty przeprowadzki mogą różnić się w zależności od gabarytu i długości odcinku, na jakim transportowane jest Państwa mienie. Oferujemy cztery najczęściej wybierane przez naszych Klientów warianty:

transport 2,5m3 do 200 kg

transport 5m3 do 300 kg

transport 10m3 do 600 kg

transport 20m3 do 1200 kg

Warto wspomnieć także o kosztach celnych, lub urzędowych, które mogą różnić się w zależności od krajów przeprowadzki. Aby poznać dokładną cenę przeprowadzki za granicę, wypełnij nasz formularz wyceny. Zajmie Ci to dosłownie parę minut. Nasz zespół w bardzo krótkim czasie dokona wyceny. Jeśli masz problemy z oszacowaniem transportu, skontaktuj się z nami lub prześlij zdjęcia rzeczy do przewozu.
Przeprowadzki z Anglii do Niemiec

Przeprowadzki Niemcy

Oferujemy Państwu szereg udogodnień m.in.:

Organizację formalności Celnych

Pomoc kierowcy przy załadunku i rozładunku

Ubezpieczenie towaru na czas transportu

Możliwość śledzenia pojazdu w czasie rzeczywistym (GPS)

Transport dedykowany bez przeładunków

Szybką wycenę online

Ban Trans lider na rynku przeprowadzek. Upraszczamy transport międzynarodowy do minimum. Zaufało nam setki Klientów indywidualnych oraz firm.
Masz więcej pytań, chciałbyś podjąć współpracę biznesową? Skocz do działu kontakt

Transport mebli Niemcy Polska

Przewóz rzeczy Niemcy

Przeprowadzki z Niemiec do Polski

Przeprowadzki międzynarodowe wiążą się z wieloma formalnościami m.in. z odprawą celną. Nasz zespół poprowadzi Państwa przez ten proces, zapewniając bezpieczną przeprowadzkę z Anglii, Niemiec, Francji lub z dowolnego miejsca w Europie. Zaufaj sprawdzonej firmie transportowej z ponad 10-letnim doświadczeniem. Przeprowadzka za granicę może okazać się zwykłą formalnością lub prawdziwym utrapieniem. Wybór należy do Państwa. Oferujemy transport dedykowany bez przeładunku przy przewozie cennych rzeczy, mebli, drogiego sprzętu audio, AGD czy RTV. Warto wybrać profesjonalną firmę organizującą przeprowadzki zagraniczne. Przez lata udało nam się zapracować na zaufanie klientów, co przełożyło się na pozytywny feedback, o czym świadczą m.in. pozytywne opinie w Google czy serwisie Facebook. Do każdego transportu, przewozu mienia, przeprowadzki domu czy mieszkania podchodzimy indywidualnie, starając się wsłuchać w potrzeby naszych klientów. Stworzyliśmy najlepszy model przeprowadzek za granicę w branży transportowej. Od 10 lat działamy pod tym samym szyldem, mając na koncie setki udanych zleceń.
Przewiń na górę